środa, 16 listopada 2011

Casting


Siemaa !

Jutro koleżanka zgra mi na pendrive zdjęcia z Wilna, więc jutro post o wycieczce. A dzisiaj chciałabym was zapytać czy interesujecie się aktorstwem albo muzyką , czy bierzecie udział w jakiś castingach, a może dodajecie jakieś filmiki na youtube ? :D


Ja brałam udział w kilku i teraz trwają castingi do Must be the music... chciałabym pójść, porobić zdjęcia, poznać, powspierać ludzi i MOZE zdecydować się na udział.

Piszcie w komentarzach co myślicie o takich castingach a może macie jakieś ćwiczenia na przezwyciężenie strachu przed przesłuchaniem... piszcie co myślicie. :)

A teraz moja ulubiona piosenkarka z yt, to dziwne , bo pamiętam jak wstawiła 1 filmik i była w tym nowa, może trochę z nieśmielona...nawet z nią pisałam z 3 razy. A teraz gra dla wielkiej widowni! np.Selena Gomez.

O to Christina Grimmie





Do jutra :***
xoxo

wtorek, 15 listopada 2011

Wilno.

Ufff... Właśnie wróciłam z Wilna, jestem meega zmęczona, więc jutro postaram się opisać jak było i oczywiście wstawie kilka zdjęć, bo zrobiłyśmy ich z miliooooooooon. ! 


No a w między czasie mama odwiedziła szkołę, więc kilka tam przypałów... Więcej szczegółów jutro. Życzcie powodzenia i przyjemnej śmierci. ^.^ 
xoxo

poniedziałek, 14 listopada 2011

Peace.


Poniedziałek jak poniedziałek...nudny i znienawidzony przeze mnie. Mało tego w szkole miałam kartkówkę z fizyki i sprawdzian z matematyki. -.-
Za to jutro.... jadę do Wilna na 1 dniową wycieczkę( w związku z projektem o kulturze żydowskiej). Może być ciekawie, na pewno streszczę ją ze szczegółami i wstawię kilka zdjęć.

Mam jeszcze do was jedno pytanie, ale to już w kolejnej nocce wieczorem, bo muszę spadać na zajęcia z przedsiębiorczości. :D

CU. xoxo



niedziela, 13 listopada 2011

Dieta

What's up there !! :))
Co tam u was ? Już jutro poniedziałek...nie fajnie. -.-


Od kilku dni powtarzam sobie, że od jutra zacznę się odchudzać... niestety skutki jak na razie marne. Postanowiłam poszperać trochę w necie na ten temat. I proszę, kilka porad na temat diet.

Wskazówki:

1. Uwierz, że tym razem na pewno ci się uda i zrealizujesz swoje plany!
2. Jeżeli przyjdą chwile zwątpienia, wyobraź sobie, jak doskonale będzie wyglądało twoje ciało. Miej przed oczami fotografię, na której prezentujesz się wyjątkowo dobrze.
3. Swój cel musisz ściśle określić i konsekwentnie realizować!

Przyzwyczajenia:
-Nie jedz w czasie oglądania telewizji lub czytania, ponieważ nieświadomie możesz zszamać wtedy zbyt dużo. Również po emocjach i stresach nie powinnaś się uspokajać podjadaniem.

- Gdy odczuwasz głód, staraj się nie sięgać po jedzenie natychmiast - odczekaj 15-20 min. Uczucie głodu po pewnym czasie zmniejszy się i najesz się znacznie mniejszą ilością pokarmu. Aby odwrócić uwagę od głodu, wypij szklankę wody z cytryną, zjedz marchewkę lub zajmij się przygotowywaniem lajtowej sałatki


Tak tak...to i przede wszystkim silna wola...Czytałam też, że dobrze jest jeśc 4-5 razy dziennie ( co 3 h), pić duuuużo wody i oczywiście ćwiczyć (osobiście stosuje 6 weidera)

A skoro mowa o silnej woli, tematycznie zrobiłam zdjęcie. :D



I na koniec piosenka od której świruje <3


Pozdrawiam i udzielajcie się w komentarzach co sądzicie o dietach i czy stosowałyście już jakąś. :)
xoxo




sobota, 12 listopada 2011

Friday Friday


Siema wszystkim. Patrzę, że chyba ktoś bloga czyta... Dzięki dzięki, to baaardzo miłe. Więc,będę starała się go prowadzić :D

Anyway...Wczoraj kolejną noc spędziłam po za domem... A dokładnie u koleżanki.
Zaprosiła mnie i kilka koleżanek.... Oglądałyśmy kilka starszych, kilka nowszych filmów w tym: To tylko sex czy Rec 2. Polecam :))

Mam dzisiaj odwołaną lekcje pianina, więc mam wolną sobotę, ale patrząc na szarówkę za oknem nic mi się nie chce. ^.^ Na takie dnie polecam gorącą czekoladę, ciepły koc i dobry film.


Na koniec miła piosenka...Zwykle nie słucham Taylor, ale to jakoś wpadło mi w ucho. :))





Zapraszam na mój tumblr- http://livingoutdream.tumblr.com/

xoxo







piątek, 11 listopada 2011

Gdy kota nie ma, myszy harcują.

Ayeee!! 


Miałam wam opisać jak minęła nocka...Więc, nie dawno wstałam bo po 7 wróciłam do domu i od razu poszłam spać...Zzz... A na nocce... Do 1 graliśmy na hali, ok 2 zjedliśmy Kolacje ? później kilka filmów i część osób poszła spać, co im na dobre nie wyszło. :D Tutaj kilka zdjęć :)) Enjoy ! 






















A u was w szkole organizowane są takie Nocki ? Opowiadajcie o nich w komentarzach ;)) 




xoxo

czwartek, 10 listopada 2011

:))

Siema siema. 
Jak wam czwartek mija ? Ja dzisiaj nocuję w szkolę razem w klasą..także noc nie przespana ale będzie na pewno zabawnie.. no i jutro za pewne wstawię zdjęcia ! ;) 


Ghm... Przed chwilą obejrzałam ciekawą reklamę z dziewczynami ze studia.. Radzią i Olcis..zobaczcie sami - http://www.sadistic.pl/nawet-w-polsce-potrafia-vt92483.htm 


A tak po za tym, oglądanie Top Model ? :D Co sądzicie o Ani Bałton ? Piszcie w komentarzach.




Na koniec jeszcze kilka zdjeć z mojego tumblr'a na którego wszystkich zapraszam- http://livingoutdream.tumblr.com/
I życzę miłego dnia i nocy :)) 


xoxo




















toxic-ponies:

can this pls be you &amp; me

środa, 9 listopada 2011

Święta

Czy wy też macie tak, że zapach mandarynek kojarzy wam się ze świętami... Jest początek listopada, a ja już odliczam dni do świat. Macie jakieś szczególne plany w tym roku na Boże Narodzenie ? ^.^









xoxo 
-Martyna- 

@DudeItsTruePL

Kilka mądrości życiowych :)) 
Enjoy! 


Nienawidzę kiedy sobie śpię a ktoś nagle włącza światło i moja twarz wygląda mniej więcej tak "o__-"


Wszyscy mamy tą jedną koleżankę która jest chudziutka a je więcej niż słoń


Ten smutny moment kiedy musisz wrócić do swojego szarego życia po oglądnięciu zajebistego filmu, pełnego wydarzeń 


Ten wkurzający moment kiedy staram się napisać sms'a a ktoś zza moich pleców gapi się mi na ekran


Wolę siedzieć cicho niż opowiadać o moich problemach ludziom którzy mają to w dupie


Zwykłe "cześć" od ciebie sprawia że uśmiecham się jak idiotka 


Nie ważne ile jest jedzenia w lodówce, ja i tak zawsze stwierdzę że nie ma nic


Ten niezręczny moment kiedy wszyscy przestali się śmiać już 10 minut temu a ty nie możesz przestać


s(he) be(lie)ve(d)


Chcesz to się staraj, nie chcesz to spierdalaj ;)


To głupie że tracimy łzy na jedną osobę, a na świecie jest jeszcze 6 miliardów innych ludzi do których można się uśmiechnąć 

Fajnie by było gdyby wszyscy na świecie mówili w jednym języku 

Chyba wszyscy musimy się nauczyć że niektórych uczuć po prostu nie da się kontrolować

Ciężko zapomnieć ludzi którzy dali ci tyle do zapamiętania 









Jak wam się podobają wpisy ? Komentujcie ;) 
xoxo



Sick

Kolejny nudny dzień spędzony w łóżku... Ciągle napalam się na spodnie 'chachi mommas'...

Look out -

Są po prostu idealne !! :D


Pewnie zastanawia was skąd nazwa 'chachi mommas'. Więc, są to spodnie Chachi Gonzales, tancercki z i.am.me crew, zwycięzców 6 edycji America's Best Dance.


Na tym filmku jest i Chachi i mały ziomek w chyba najmniejszym rozmiarze Chachi momma ever ! <3




Jak wam się podobają? :))


wtorek, 8 listopada 2011

Trololololo...



Nie poszłam dzisiaj do szkoły bo jestem przeziębiona, jutro za pewne też nie zawitam... Za to w domu wcale nie było tak nudno. :D Siedziałam sobie i spokojnie oglądałam nowy Filmik Simby... Nagle ściana mi się zatrzęsła i drzwi do mojego pokoju się otworzyły...weszło 2 ziomków w zielonych mundurach. powiedzieli tylko - O !.
Ale ja zdziwiłam się bardziej o.O Także spoko. Okazało się, że mój brat ma tylko nową szafe i ci kolesie ją przywieźli.

A jak wam mija dzień ? ^.^

A to chorełka Simbusa

Yoooooooooo !

Siema wszystkim. Nazywam się Martyna... mój pierwszy problem zaczął się w logowaniu, ciężko było wymyślić nazwę, która jeszcze nie istnieje. :D


 A tak ogólnie to ... nie jest mój 1 blog ale mam nadzieję, że tego będę prowadziła. 
Trochę o mnie.... Mam 15 lat, tańczę w Fair Play'u, jestem przewodniczącą mojego gimnazjum, lubię też sobie pośpiewać i pograć... na pianinie.    


Any questions ?... Znajdziecie mnie na :
http://twitter.com/#!/martyna5
http://livingoutdream.tumblr.com/
http://www.formspring.me/5martyna5
http://www.youtube.com/livingoutdream


Na początek trochę zdjęć z mojego tumblr'a .
Enjoy !! 


Follow her for Inspiration,Fashion and Photography. You wont regret it!
http://fantasizingdreams.tumblr.com/
http://fantasizingdreams.tumblr.com/
http://fantasizingdreams.tumblr.com/





Follow her for more Inspiration,Fashion and Photography. You wont regret it! fantasizingdreams 
fantasizingdreams


Follow her for more Inspiration,Fashion and Photography! You wont regret it!
fantasizingdreams 
fantasizingdreams