Yo yo.. Mam dziś 1 grudnia !! :) Nie mogę się już doczekać pierwszego śniegu, mikołajek i świat ♥ !
A jak na razie od 3 dni grzeję łóżko, bo choruję... Wieje też trochę nudą.
Na sądzie padło pytanie co chcielibyście na blogu...mówicie moda... Ok. Więc pokaże wam co mi się podoba.
1 rzecz to buty... Uwielbiam trampki, poluję na vansy i posiadam krótkie wiązane oficerki.
Bluzki, spodnie, spódnice, sukienki...wszystko jest piękne :D pokaże wam kilka zdjęć
na których jest kilka fajnych rzeczy...może i wyszły z mody, ale ja lubię rurki...większe
bluzy, swetry, bejsbolówki, zakolanówki, ciekawe getry i oczywiście t-shirty . :)
Z dodatków lubię panterkę, kwiatki, kokardki oraz różnego rodzaju wisiorki...Zawsze
mam coś na ręce...czy to zegarek czy bransoletki :))
Kilka moich zdjęć
xoxo