Yoooo!
Mam dla was trochę nowości... Po pierwsze nie mam pojęcia co się stało, ale nie mogę dodawać komentarzy, tak samo z dodawaniem zdjęć nie mogę ich dodać bezpośrednio z komputera...Zdjęcia z castingu dodałam po przez skopiowanie ich z mojego twittera, ale mówicie, że nie działają...Nie mogę też wstawić filmików, tak jak robiłam to wcześniej, że można było obejrzeć je bezpośrednio na blogu...nie wiem co się dzieję. :((
Jeżeli ktoś się na tym zna to proszę o wiadomość :D
Drugi taki newsik to to, że gotowy już jest filmik z wycieczki żydowskiej o której pisałam wcześniej...
Tutaj są :
Cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=xjXbCp8b_cA&context=C25baaADOEgsToPDskI7SGzs-WjVhRj2t8WdvM23
Cz.2- http://www.youtube.com/watch?v=-Y4-rVifVeU&feature=related
Cz.3- http://www.youtube.com/watch?v=f5HL2nDbBYY&context=C22de6ADOEgsToPDskKY_q4026b2hu1ZCL8urA2c
A 3. to, że będę brała udział w comeniusie czyli wymianie zagranicznej..Jadę do Niemczech i stamtąd też będę miała ucznia. :)
A na koniec The pretty reckless <3
http://www.youtube.com/watch?v=Y7VGOnV2QhU&ob=av2e
xoxo
ostatnio blogger wszystkim szwankuje -.-
OdpowiedzUsuń