czwartek, 15 grudnia 2011

Something new.

Yoooo! 
Mam dla was trochę nowości... Po pierwsze nie mam pojęcia co się stało, ale nie mogę dodawać komentarzy, tak samo z dodawaniem zdjęć nie mogę ich dodać bezpośrednio z komputera...Zdjęcia z castingu dodałam po przez skopiowanie ich z mojego twittera, ale mówicie, że nie działają...Nie mogę też wstawić filmików, tak jak robiłam to wcześniej, że można było obejrzeć je bezpośrednio na blogu...nie wiem co się dzieję. :(( 
Jeżeli ktoś się na tym zna to proszę o wiadomość :D 


Drugi taki newsik to to, że gotowy już jest filmik z wycieczki żydowskiej o której pisałam wcześniej... 
Tutaj są : 
Cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=xjXbCp8b_cA&context=C25baaADOEgsToPDskI7SGzs-WjVhRj2t8WdvM23


Cz.2- http://www.youtube.com/watch?v=-Y4-rVifVeU&feature=related


Cz.3- http://www.youtube.com/watch?v=f5HL2nDbBYY&context=C22de6ADOEgsToPDskKY_q4026b2hu1ZCL8urA2c




A 3. to, że będę brała udział w comeniusie czyli wymianie zagranicznej..Jadę do Niemczech i stamtąd też będę miała ucznia. :) 


A na koniec The pretty reckless <3 


http://www.youtube.com/watch?v=Y7VGOnV2QhU&ob=av2e


xoxo

1 komentarz: