W marcu byłam w Niemczech w związku z projektem 'Comenius' w mojej szkole. Poznałam wieeeeeeeeeeeelu wspaniałych ludzi...w projekcie brali udział Finowie, Anglicy, Niemcy, Hiszpanie i my. :)) O to kilka zdjęć.
Z niektórymi osobami spotkam się jeszcze 6 maja!!!!!!!! <3 Anyway, tęsknie za wszystkim... :p
Na koniec zapowiedź wydaje mi się fajnego filmu z Milą Kunis!
Znowu choroba mnie dopadła -.- Ale jakoś się trzymam i zamierzam jutro iść do szkoły...a w niedzielę lecimy do Niemiec na wymiane zagraniczną....WEEEEEEEEEEEE! :D
Nie wiem czy wstawiałam jak nie to tutaj jest mój nowy filmik z yt :))
Wiiiiiitajcie! Nie dodaje wpisów bo brak czasu i laptop mnie oszukuje o.O
Wiec, chciałam dzisiaj trochę opowiedzieć jak było na planie serialu 'Ja to mam szczęśćie' i 'Rodzinki pl' :))
Było bardzo bardzo spoko! Zaczęliśmy zwiedzać od planu Rodzinki pl. Oczywiście schody prowadzące do nieba... pokoje chłopaków, spodobały mi się najbardziej... można tam znaleźć sporo ciekawych gratów :D Zajrzałam do ubogiej lodówki..ale jakby nie patrzeć hot doga zrobić by się dało! Ciekawe było to, że plener domu tak na prawdę nie jest domem tylko plakatem...a cały dom znajduje się na jednej płaszczyźnie :)
Później poszliśmy na plan 'Ja to mam szczęście'.. Całkiem ciekawie... 'Proszę o cisze...kamera... i ....akcja'... Skupienie aktorów, zasypiający z nudów ziomek z ekipy i nie ogarnięta Martyna :D
Co tu dużo pisać...było warto! Kilka zdjęć na których wyglądam jak po nie udanym przeszczepie -.-
Tutaj w pokoju Kacperka i Kuby
W pokoju serialowego Tomka
A to fun z Natalką z 'Ja to mam szczęscie' ;)
Na koniec chciałabym pozdrowić i podziękować dla pana Wojtka / fotografa! :D
Yo yo yo! Właściwie nie piszę tu często bo rzadko kto to czyta... Także chciałabym tylko powiedzieć, że prawdopodobnie wygrałam konkurs z 'Ja to mam szczęscie' i jadę na plan serialu...
Po za tym...2 dni temu byłam w galerii...wracałam z kina i zobaczyłam z koleżanką Maćka z klanu -.^ Dosyć dziwne...rozpoznawany aktor z downem na dodatek wszyscy się z niego śmieją. Wręcz, załosne... Nie wiem dlaczego im do śmiechu...
Kiedy byłam w podstawówce trenowałam lekkoatletykę. Jedne z zawodów odbyły się w Bydgoszczy, to był trójbój, który trwał 3 dni... Nocowaliśmy w ośrodku....nietypowym... kiedy przyjechaliśmy do niego spojrzeliśmy na ludzi i wszędzie byly dzieci z downem. Dziwne uczucie nie wiesz co zrobić, nie codzienny widok, nie bardzo tak stać i się patrzeć...Whatever... przed kolacją usiedliśmy na ławki, a te dzieciaki po prostu do nas podeszły, przedstawiły się i zaczęły się do nas przytulać...Awww... urocze... Tak te dzieci potrzebują więcej miłości niż drwin z losu. Takie moje zdanie, taka przygoda... Żal mi ludzi którzy bujają sie na lewo i prawo, udają spoko ziomy i śmieja się z innych... Tacy ludzie powinni być wręcz karani.
26 stycznia internet ma być ocenzurowany ! To zanczy, że wszelkie storny youtube, facebook, twitter, blogger, damotywatory, tubmrl, chomikuj, zpaytaj, google i wiele wiele innych ma być zamkniętych! Dodatkowo policja może przeczytać wasze prywatne rozmowy by bronić nas od piractwa... Moim zdaniem i nie tylko moim to totalny idiotyzm!! Wiecej o ACTA tutaj - http://niedlaacta.pl/ + filmik !
I znowu mamy początek tygodnia... Dzięki Bogu jak dla mnie ostatni... Za tydzień zaczynam ferie! :)) Jak na razie żadnych szerszych planów nie mam...warsztaty taneczne i fotograficzne, kilka miłych wieczorów, łyżwy, sanki i te sprawy. A w między czasie...w pt, w mojej szkole odbędzie się dyskoteka Vipów... więcej o niej opowiem w następnym poście, bo teraz muszę uczyć się do sprawdzianu z chemi -.-
I jeszcze chciałabym wam pokazać Olę..nie znam jej za dobrze, rozmawiałam z nią kila razy, ale mega podobają mi się jej covery... Trzymam za nią kciuki i życzę wielkiej kariery!
Huh!! Jak na piątek 13-ego , dzień minął mi miło...dostałam 6 ze sprawdzianu z geografii i nie było matematyki!! :D
No a dzisiaj wybrałam się na zakupy...Polowałam z dziewczynami na sunkienki na bal, na koniec gimnajzum i znalazłam prześliczną sunkienkę w Zarze... Nie znalazłam konkretnego zdjęcia, ale mniej więcej fason wyglądał tak :
Siema ziomki! Ale newsik mam dla was... byłam wczoraj na galii rozdania nagród w Warszwie, w pałacu Staszica. Odbyło się tam rozdanie nagród w związku z konkursem, który ogranicowała 'Szkola Dialogu' (o którym już pisałam) i... wygraliśmy!! Najlepsi z Polski! Co za uczucie...stoisz na scenie, a na ciebie patrzy między innymi ambasador z Izraela, USA i była nawet Kazimiera Szczuka...''Jesteś najlepszym ogniwem'' ( w tym przypadku )
Wygrałyśmy 2 dniową wycieczke do Warszawy na której przede wszystkim odbędą się warsztaty o kulturze żydowskiej.
I kilka linków do gazet na ten temat oraz urocza piosenka The Beatles :)
Luuudzie...Za 24 h będziemy mieli 2012! A poźniej już tylko nauka, nauka i...koniec świata. Strasznie szybko ten 2011 zleciał, ale cóż trzeba świętować ! ^.^
Jutro...z zasadzie to dzisiaj bo już po północy, wstaje o 7 i na 8 jadę na basen, poźniej wracam nagrywam filmik...dance dance (za pewno dodam już w nowym roku), i o 17 zachodzę po koleżankę Anne :D I idziemy do mojej koleżanki, Dominiki świętować...(będzie jeszcze kilka osób), będziemy śpiewać karaoke, nagrabiać kalorie pizzą i zrobimy bitwe wodną po czym pójdziemy ogrzać się do sauny...Ahh...Niech będzie to udany sylwester, ponoć jaki sylwester taki nowy rok... Zobaczymy co z tego będzie :))
A na razie życzę wam suuuuuuuuuuuper sylwestra, wixy na pół miasta i spełnienia postanowieć ;)
Uwierzcie mi lub nie...ale tyle osobom na święta to ja życzeń jeszcze w życiu nie składałam!! :D Ogólnie święta mijają miło, jestem zadowolona z prezentów a za 2 h przyjeżdża do mnie rodzina. Co do filmiku to moja koleżanka zgubiła kabel od kamery i będę musiała go nagrać jeszcze raz !! :( Postaram zrobić to jak najszybciej... Anyway...Wesołych Świąt!! :*
Yaaaaaaaaaaaaay!!! Jutro wigilia..przygotowania trwają :D Z okazji 1,000 wyświetleń bloga , wczoraj nagrałam filmik... postaram się go dzisiaj zmontować i dodać! Mam nadzieję, że wam się spodoba xd
A z okazji świąt życzę wam dużo zdrowia, świąt w gronie rodziny, bogatego mikołaja oraz spełnienia wszystkich marzeń !!! :)
Yoooo! Mam dla was trochę nowości... Po pierwsze nie mam pojęcia co się stało, ale nie mogę dodawać komentarzy, tak samo z dodawaniem zdjęć nie mogę ich dodać bezpośrednio z komputera...Zdjęcia z castingu dodałam po przez skopiowanie ich z mojego twittera, ale mówicie, że nie działają...Nie mogę też wstawić filmików, tak jak robiłam to wcześniej, że można było obejrzeć je bezpośrednio na blogu...nie wiem co się dzieję. :(( Jeżeli ktoś się na tym zna to proszę o wiadomość :D
Siemaaaaaaaa! Już nie długo tysiąc wyświetleń :)) Fajnie, fajnie... Właśnie wróciłam z castingu do Must be the music. Podobało mi się :) Trzymajcie kciuki, żebym się dostała. Mam dla was kilka zdjęć. A oprócz tego chciałabym wam opowiedzieć co mnie wczoraj spotkało.
A więc, była sobota wieczór..tak wgl było wczoraj zaćmienie ksieżyca (następne dopiero w 2015r.), może ktoś widział ? Tak wiec...wczoraj, wracałam od koleżanki, było ok 20... wychodzimy z domu, idziemy idziemy i stoją na parkingu przy zamkniętym sklepie 3 samochody...Ruskie... Jakiś facet napakowany wychodzi z samochodu, by już lekko poddygane, ale co tam idziemy dalej..nie mineła minuta a tu przed nami dwa psy się zagryzają by takie zdezorjętowane...CO ROBIĆ ?!... Ja przebiegam na drugą strone, to co że samochody jadą ^.^...Moja koleżanka do domu biegnie, ale ja ją wołam i mówie, że sama do domu nie wróce. No to podbiega do mnie...idziemy na przystanek...a tam z 10 dresów...I tylko -K***, P******.... Aha, spoko. No, ale do domu muszę wrócić. Nagle dzwoni do mnie tato -gdzie ty jesteś ? Godzine temu miałaś być w domu ? A ja na to -Tato, za dwa przystanki jestem w domu...przecież nic mi się nie stanie.
Tak, bo rzeczywiście...sama droga na przystanek była ostra...ale doszłam. A tu zdjęcia z castingu :
Jak tam u was...mikołajki, szkoła i te sprawy ? Z klasą obchodzę mikołajki szkolne dopiero w wigilię klasową...wiec w tedy dodam kilka zdjęć... A jak na razie 3 klasa i testy! <3 o.O Dzisiaj human, całkiem spoko ale jutro....[dead]...chemia, fizyka, matmematyka, biologia....Ahh...życzcie mi powodzenia i ja życzę wam tego samego ^.^